середа, 3 жовтня 2012 р.

Привіт, Beeline

Якось році десь так у 2010 мене настільки дістали безперервні дзвінки з розповідями про нову акцію Білайну, що я взяв, та й погодився на "безкоштовне підключення до інтернету".
В зазначений час приїхало двійко хлопців - чемних, ввічливих та веселих. Щоправда чи то день в них був поганий, чи то просто не вистачило чогось, але після всіх їхніх потуг з підключенням воно так і не завелось. На жодному з моїх компів. З помилкою шлюзу.
Все буває, я сам айтішник, тож суворо судити не випадало. Але коли мені заявили що "Невідома помилка шлюзу" зникне після поповнення рахунку, мене таки вкурвило. Щось не подобався мені такий спосіб повідомити мене про те, що треба поповнитись.
Після тиради на цю тему і розкриття характеру та місця моєї роботи хлопці похнюпилися і пішли. На пиво не заробили, але стало їх так шкода, що папірець на підтвердження робіт я підписав.
Сьогодні ж на столику для кореспонденції знайшов лист від Білайну, що мій борг перед ними за злосну несплату передали компанії Купер Прайс, представники якої, очевидно, вже місяць пробують задовбати мене дзвінками з невідомих номерів і наштовхуються на злосний блекліст в телефоні.
Два звернення до учасників конфлікту:
Купери - я не люблю коли телефонують з прихованих номерів - робите таке вар'ятство - скидайте СМСку хто ви таки. Або ласкаво просимо на мило. Ну і тойво - перевіряйте рахунки, гроші вам пішли
Білайнам - риб'ята, вам срака язика викусила на 2 роки? Звідки я мав знати про борг, якщо не отримав жоднісінької квитанції а підключення, згідно акційних тарифів було безкоштовним. І чи мав би я платити за підключення до інтернету, з якого не викачав жодного байта трафіку?

P.S. Як неандерталець нецивілізований в Білайн я не телефонував. Якщо вони за два роки не спромоглися мені написати, то я теж лишу на них тиху кляузу. Отакий я мстивий по середах.

Немає коментарів:

Дописати коментар