субота, 9 липня 2011 р.

Фінансова кабалістика

Давненько не писав. Сьогодні аж навіть перечитав, що писано було до того, і якось таки проникся тим, що блоґґінґ, можливо, не таке вже й безглузде заняття. Але менше з тим - вйо до кабалістики :)
Ніц потойбічного тут нема - просто впереше в житті потрапив в кабалу під назвою "кредит". Але таки цукерка ця була в гарному фантику. Реклама не збрехала - обійшовся джентельменським мінімумом документів (себто паспортом і оригіналом ідентифікаційного коду). В ідеалі ще треба було взяти свідоцтво платника єдиного податку - воно б мені хвилин 5-10 заощадило. Банк рекламувати наміру нема, най погашу кредит, тоді скажу. А зараз просто задоволений з того, що все дійсно виявилося максимально просто, а ще більше тим, що таки доїду до моря і з Ташиком відпочинемо. Бо якщо я ще тримаюся, то бідне дитя моє починає розклеюватися потихеньку.
Щось нема натхнення писати... Може через те, що майже 3 ночі і треба було-б спати завалитися. Ну, може як з морів припхаюся то задокументую і поїздку в Норвегію, і Крим, і ще чогось накопирсаю аби згадати було що осінніми вечорами. 
Мало хандри, а від доброго життя не пишеться - добрим життям живеться.
Все ж до кабалістики. Прийшли з кумом в банк десь біля 10 ранку. Там у нас з порога ввічливо поцікавилися, за що їх скромна фінансова установа удостоїлася такої високої честі. Коли сказали, що прийшли взяти кредит всі працівники банку трохи наче посумніли, а проте взялися за оформлення. Треба відзначити, що швидкість і простота процесу підкупили. Рівно як і спілкування, що відбувалося Українською. А також те, що підпис за  всю процедуру я поставив лише зо півдедсятка разів. Після подачі заявки влаштували собі кавовий променад по Подолу. Трохи більше як за годину нам повідомили, що гроші можна забрати прямо сьогодні. 
Знову ж хочу відмітити роботу персоналу - все пояснили, розповіли. На фрази про дострокове погашення не хмурилися (ет, знали б вони, що найпевніше поверну я їхні гроші вже в серпні і геть усі...). На фоні останньої витребеньки мого банку все тут наче у казці. Ну але... побачимо за місяць як воно піде. 
Все, здаюся на волю Морфея, най си мене колише. 

П.С. Завтра манаткопакування а в неділю вже шубовстну в море. Скоріше би...

Немає коментарів:

Дописати коментар