понеділок, 25 квітня 2011 р.

Псевдоробочий дизайн стіни (з картинками)

Тут от заходив Кум, дорікнув, що в мене все ще стіна в стареньких стікерах задач від одного проекту, до якого нема можливості повернутися. На носі ж наш exoom, тому стіночку мабуть пора б актуалізувати. Пообіцявши що зроблю ближчим часом відкрив нетБінса і зрозумів, що задачі таки тра трохи систематизувати. Та і голову трохи розмакітрити, бо ця штука мене таки добре накрила. Засим вдався до ґендкрафту.
Робити як минулого разу не хотілося - було надто статично, а хочеться бачити ще й прогрес роботи.
Отже для споганювання стіни було заготовано малярну стрічку, ножиці великі тупуваті і стоп'ятсот стікерів кислотних кольорів.


Ідея була приблизно така: поземо відкладаємо шкалу, на якій створюємо місце для задач з підпроектів. Для кожної підсистеми шість стікеромісць, розбитих на три нерівних колонки. Для задач, що маю зробити (себто Open) три стікери шириною. Далі колонка в один стікер для тих, що роблю просто зараз. Для виконаних - два стікери. Шкал таких по вертикалі має бути 2-3 (шкала висотою 3 стікери), кожна з них репрезентує версію. Стікери на шкалі в залежності від кольору символізують:
Зелений
задачу
Жовтий
розумну мислю, ідею або ще якесь незрозумілощо
Жовтогарячий
вдосконалення того, що вже є
Червоний (по факту темнорожевий)
злісний баґ
Спочатку взявся за обклеювання стіни малярною стрічкою. Перші штрихи:

Додав номер версії на першу горизонталь. Потім довелося трохи змінити систему - стікери навідріз відмовилися триматися на малярці більше 5 хвилин. Шпалери тримають краще, хоч і зернисті.

Себто стікери висять над маляркою:

Далі вертикальні штрихи, щоб відділити візуально задачі відкриті, опрацьовувані та виконані:

Наклейки зі статусами вгорі:

І декілька перших задач системи:

Чотири кольорові стікери внизу - це легенда до стікерів-завдань. Поки що відпадають папірці лише звідти. Як показує практика завтра-позавтра падіж закінчиться. А поки-що з задоволенням змістив одну з задачок у In progress та вже почав роботу :)
Допіру для повного щастя розгорну джиру і буду все це синхронізувати.

Немає коментарів:

Дописати коментар