четвер, 20 січня 2011 р.

"Солодке життя" в чорному


В пості про фінальний концерт ОЕ в Києві жалівся, що досі не дістав ремастер Дольче Віти. Не купив одразу, бо диск був заявлений як новорічний подарунок, а зривати подарунки негарно. Проте, як виявилося, дістати його задача не надто проста. Кілька магазинів з розкладками дисків могли похвалитися лише звичайною версією. Часу довго мотатися не було тому вирішив скористатися послугами Yakaboo. Все виявилося досить просто і приємно. В якись момент трохи застопорився на формі оплати замовлення, але що саме було не так, я вже не пригадаю. В будь-якому випадку це дрібниці, які не вплинули на те, що в умовлений день та час я тримав в руках дбайливо запаяне у пакет замовлення. Окреме дякую панам та панянкам з Yakaboo за можливість оплати замовлення карткою - знімати і носити з собою гроші і передавати їх з рук в руки якось набридло (ех, rozetka.com.ua...).

З того часу вперше з'явилася можливість послухати все це діло. Цей пост пишеться якраз під треки з ремастеру. Звучать дійсно трохи важче, ніж в оригіналі - більш концертно, хоча якихось радикальних відмінностей поки-що не помітив. Щоправда думаю після ще одного повного вдумливого прослуховування і порівняння з оригіналом проапдейчу враження. А поки не дослухав до кінця - кілька слів про коробочку :) DV вийшла в моєму улюбленому форм-факторі - у такому собі картонному CD-кейсі (поняття не маю, як таке зветься офіційно), який мене пре ще з моменту виходу "Вночі".
Поки-що не кричатиму, що альбом "маст-хев", але й про потрачені 39грн. не шкодую ні секунди (тим більше, що оригінал надійно осів десь в Наташки))) Загалом фанатські бажання вдовольнилися трохи більше ніж повністю.

Немає коментарів:

Дописати коментар